Informacje o nas

Historia naszej firmy zaczyna się na początku 1994 roku kiedy to w Polsce było bardzo mało firm działających na rynku osłonowym. Każdy rok naszej działalności przynosił owoce w postaci zadowolonych klientów, a zarówno w tamtych jak i obecnych czasach skutkowało to najlepszą reklamą, czyli poleceniami. Od samego początku nasza firma kładła duży nacisk na poszerzenie asortymentu, a jego obecny stan mogą Państwo zobaczyć w naszej ofercie.

W przeciągu 22 lat istnienia naszej firmy zaszły duże zmiany. Firm działających na rynku osłonowym jest mnóstwo, a najskuteczniejszą formą reklamy do pozyskania nowych klientów (poza poleceniami) stał się internet. Dalej jednak sądzimy, że o sile firmy świadczą jej klienci, a nasze referencje są dla nas powodem do dumy.

 

Wykonujemy bezpłatny pomiar i wycenę. Nasi fachowcy służą swoją wiedzą w kwestii wyboru i porad dotyczących całości naszego asortymentu. Elastyczność, indywidualne podejście, zaangażowe i profesjonalizm są u nas na najwyższym, niezmienionym od 1994 roku poziomie. Nasi klienci mogą liczyć wyłącznie na sprawdzone, wykonane z najwyższej jakości materiałów asortyment.

Dlatego współpracujemy z renomowanymi, cieszącymi się uznaniem klientów firmami VERTEX S.A, Wiśniowski, Normsthal Polska Sp. z o.o., FAAC Polska i Selt. Są to firmy z wieloletnim doświadczeniem, a ich renoma często wykracza poza granice naszego kraju.

  • 22 lat doświadczenia na rynku osłonowym.
  • Indywidualne podejście do klienta.
  • Bezpłatny pomiar, wycena i pomoc fachowców.
  • Asortyment renomowanych firm.
  • Długi okres gwarancyjny.
  • Niesamowite promocje co 2 miesiące.
  • Referencje potwierdzające nasze zaangażowanie.

Dlaczego nasza firma?

Jakość

Wszystkie proponowane przez naszą firmę produkty i usługi są wyłącznie najwyższej jakości o czym świadczą pozyskane w ciągu 22 lat referencje klientów.

Doświadczenie

Nie istnieje pytanie dotyczące rolet, żaluzji czy bram na które byśmy nie znali odpowiedzi, ponieważ od 22 lat działamy w tej branży.

Czas realizacji

Bez względu na produkt czy usługę gwarantujemy, że do maksymalnie 72 godzin otrzymają Państwo produkt lub rozpoczęcie usługi.

Poniżej prezentujemy przykładowe recenzje które przybliżą Państwu nasze zaangażowanie i profesjonalizm. Każdy klient może u nas liczyć na indywidualne i rzetelne traktowanie. Klient i jego oczekiwania zawsze są i będą dla naszej firmy na pierwszym miejscu.

Przykładowe referencje

Kontakt Kontakt Kontakt Kontakt Kontakt Kontakt Kontakt Kontakt
Kontakt Kontakt Kontakt Kontakt Kontakt Kontakt Kontakt Kontakt